Stowarzyszenie BONITUM

POMOC OSOBOM

Niepełnosprawnym Intelektualnie

Aktualności

Turystyczne Bonitum w akcji!

W tygodniu dostaliśmy tak przepięknie zachęcające nas do kolejnej wyprawy podziękowania od Patrycji w imieniu całek załogi Fundacji Biegaj dla Zdrowia , że postanowiliśmy skorzystać i wybrać się do Białego Kościoła powiat strzeliński. Tym bardziej, że niewielu z nas tam było a trasa wyglądała zachęcająco i zapowiadała się piękna pogoda.

I po raz kolejny Natalia towarzyszyła nam w wyprawie dzięki wózkowi a chętnych do pchania było tak wielu, że trzeba było losować . Tym razem oprócz wolontariuszy , kroku starał się nam dotrzymać wicemarszałek Marcin Krzyżanowski będący dobrym duchem projektu . Beata , mama Natali i dobry duch Stowarzyszenia Bonitum towarzysząc marszałkowi, starała się opowiedzieć o naszych beneficjentach wszystko albo prawie wszystko.

Atmosfera jak poprzednio cudowna, widoki jesienne kolorem przypominające malowane obrazy. Chcemy jeszcze i pewnie znów się na jakąś wycieczkę zapiszemy, dziękujmy jeszcze raz za wszystkie dobre chwile . Zdjęcia z wycieczek do pobrania z naszej strony.

Kategoria: